OFERTA

Strony www

Strony www opieramy na własnych systemach zarządzenia treścią lub na ogólnodostępnych takich jak Wordpress, dzięki czemu mogą Państwo w łatwy i szybki sposób edytować stronę.s Wykonujemy każdy rodzaj stron internetowych np. wizytówki firmowe, blogi internetowe czy szablony allegro. W naszym portfolio znajduje się wiele zrealizowanych projektów, co potwierdza nasze doświadczenie w tej dziedzinie. Każda strona internetowa wyświetla się prawidłowo we wszystkich przeglądarkach oraz jest objęta stałą opieką techniczną podczas jej użytkowania. Tworzenie naszych stron www zaczyna się od analizy potrzeb klienta. Następnie przedstawiamy projekt graficzny strony, w którym mogą Państwo zażyczyć sobie wszelkich modyfikacji. Działamy na terenie Radomia. Realizacja stron spoza regionu odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem Skype'a.
Strony www

Pozycjonowanie stron www

Pozycja strony w popularnych wyszukiwarkach takich jak np. Google jest rzeczą niezwykle ważną, ponieważ to właśnie od tego czynnika będzie zależeć ilu potencjalnych klientów będzie odwiedzać naszą stronę www a zarazem ile osób stanie się naszymi potencjalnymi klientami, dlatego właśnie oferujemy pełne pozycjonowanie na dane frazy. U NAS PŁACI SIĘ TYLKO ZA EFEKTY. Jeżeli strona www faktycznie będzie znajdować się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google to tylko wtedy Państwo ponoszą koszty. Efekty będą mogli Państwo stale śledzić. Twoja strona zostanie dodatkowo zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki za darmo! Szczegóły naszej oferty ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Strony www

Strony na portalach społecznościowych

Serwisy społecznościowe obecnie skupiają największą liczbę ludzi w jednym miejscu, dlatego serwisy takie jak Facebook są najlepszym miejscem pozyskiwania klientów lub promocji nowego produktu. W związku z tym wychodzmi do Państwa w ofertą tworzena stron na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Wykonamy pełną stronę wraz ze wszystkimi grafikami oraz poprowadzimy ją w celu zdobywania coraz większej liczby fanów oraz klientów. Integrujemy także strony www z właśnie takimi serwisami społecznościowymi, dzięki czemu problem logowania na stronie czy dodawania aktualności można zintegrować z Facebookiem przez co, strona internetowa staje się bardziej przyjazna dla użytkownika.
Strony www

Identyfikacja wizualna

Wykonujemy także dodatkowe prace graficzne takie jakie projekty plakatów (we wszystkich formatach), wizytówek, banerów oraz folderów reklamowych. Każdy projekt jest realizowany zgodnie z wymaganiami klientów. Po wstępnej prezentacji istnieje możliwość wprowadzenia wszelkich zmian. Pomagamy także w realizacji projektów dzięki czemu, nie muszą się Państwo o nic martwić.
Strony www
KONTAKT:
Kontakt telefoniczny
+48 781 075 649
Adres email
piotrek [at] artwebsite.pl
Kontakt przez Skype
artwebsitePL
Copyright 2012-2013 by
ArtWebsite